motoger

Emblemat Volkswagen Passat B7

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
giełda części śląsk
auto szrot
auto kasacja części używane
auto części zamienne
części używane amerykańskie
gielda czesci
giełda części
auto części
auto części słomczyn
auto części poznań
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
części używane opel
moto2
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części moto2
moto2.pl
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto części warszawa
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice

Cena Emblemat Volkswagen Passat Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Volkswagen Passat na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Emblemat. Części w kategorii Karoseria. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-08 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Emblemat do Volkswagen Passat B7 i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent ma na magazynie już tylko 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Emblemat Volkswagen Passat B7 2.0 2010 sedan. Tanio Emblemat Volkswagen Passat B7 2.0 2010 sedan. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.0 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2011. Nadwozie tego pojazdu to sedan i producentem tego pojazdu jest Volkswagen. Ten model Passat wychodził w takich wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem emblemat i teraz mogłem naprawić samemu Volkswagen Passat wersja B7. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Volkswagen Passat. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Słyszałem od mechanika że Volkswagen Passat ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Volkswagen Passat. Kocham te samochody. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem emblemat do Passat. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie emblemat. Poszukałem emblemat na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Gdzie szukać emblemat najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Volkswagen Passat. Kurde będę musiał znaleźć część emblemat. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Volkswagen Passat. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  emblemat w Volkswagen Passat. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę emblemat do Volkswagen Passat. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio emblemat. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest emblemat. Zobaczyłem na tym placu calutkie Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Emblemat Volkswagen Passat B7

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Emblemat Volkswagen Passat B7
Emblemat Volkswagen Passat B7 Emblemat Volkswagen Passat B7
Copyright © 2025. MOTOGER.pl